RIJEKA SE SPASILA U SUDAČKOJ NADOKNADI: / Čolak šokirao Varaždince, Benko zabio golčinu bivšem klubu

Gosti su teško stigli do pobjede protiv drugoplasirane momčadi Druge HNL.

31.10.2018.
21:13
Vjeran Zganec Rogulja/PIXSELL

U posljednjem susretu osmine finala hrvatskog nogometnog Kupa Rijeka je u Varaždinu pobijedila istoimenog drugoligaša sa 2-1, a pogodak odluke gosti su postigli u trećoj minuti sudačke nadoknade. Rijeka se tako u četvrtfinalu pridružila Hajduku, Dinamu, Osijeku, Slaven Belupu i Vinogradaru, dok su u utorak mjesto među osam najboljih izborili Lokomotiva i Inter.

ŠIBENIK – HAJDUK 1-2: /

Vulićeva momčad nakon velike muke u napadu preokretom u 119. minuti izborila četvrtfinale Kupa

Sjajan gol Puljića

Gosti su teško stigli do pobjede protiv drugoplasirane momčadi Druge HNL. Rijeka je povela već u 4. minuti utakmice. Lončar je pronašao Puljića koji je sjajno pogodio s ruba kaznenog prostora. (VIDEO) U 20. minuti Heber je mogao povećati prednost Rijeke nakon što je izbio sam ispred Mrmića, ali je pucao pored gola. Izjednačio je Leon Benko u 28. minuti sjajnim golom iz slobodnog udarca s ruba kaznenog prostora. (VIDEO)

U nastavku susreta sve do sudačke nadoknade nije bilo pogodaka. Kada se već činilo kako ćemo gledati produžetke Antonio Čolak je šokirao domaće navijače. Rijeka je brzo izvela korner, a Čolak je pogodio za pobjedu.

REZULTATI OSMINE FINALA

Varaždin - Rijeka 1-2 Šibenik - Hajduk 1-2 prod. Krk - Osijek 1-5 Zelina - Dinamo 0-4 Marsonia - Slaven Belupo 0-1 Vinogradar - Jadran Ploče 4-2

U utorak: Zadar - Lokomotiva 1-3 Inter - Istra 1961 2-1