preokret gostiju / Reus u 92. rastužio Bayern i Kovača: Borussia u sudačkoj nadoknadi srušila Herthu

Borussia je režirala preokret u glavnom gradu i otišla opet na tri boda prednosti nad Bayernom

16.3.2019.
20:38
AP Images

Kakva utakmica u Berlinu! Borussia Dortmund vratila je privremeno tri boda prednosti nad Bayernom koji u nedjelju igra domaći ogled s Mainzom i vjerojatno će opet poništiti ta tri boda zaostatka za najvećim rivalom.

Klub iz Dortmunda slavio je s 3:2 kod Herthe, a junak je bio Marco Reus koji je u 92. minuti donio sva tri boda gostima koji su gubili već od četvrte minute (Kalou).

Međutim, već u 14. izjednačio je Delaney uz dosta sreće da bi u 35. Kalou opet vratio Herthu u prednost s bijele točke.

Odmah na startu drugog dijela Zagadou je bio najviši u skoku nakon udarca iz kuta za 2:2, a od 85. Berlinčani su ostali s igračem manje (Torunarigha). Borussia je to uspjela kapitalizirati u samom finišu kada je Sancho uposlio Reusa za veliko veselje gostiju.