SVAKOME PO BOD / Remi srčanih Ekvadoraca i Nizozemske: Tek drugi pogodak izvan kaznenog prostora na SP-u

Nakon dvije odigrane utakmice i Nizozemska i Ekvador imaju po četiri boda, treći u skupini je Senegal s tri boda, dok je domaćin Katar bez bodova

25.11.2022.
19:31
profimedia.hr

U susretu drugog kola Svjetskog prvenstva na stadionu Kalifa International Nizozemska i Ekvador su remizirali rezultatom 1-1. Nizozemsku je u vodstvo doveo Cody Gakpo preciznim udarcem s ruba kaznenog prostora.

ODLUČENO JE /

Hrvatskoj protiv Kanade sudi iznimno mlad sudac i profesor tjelesnog odgoja

Klaassen je oduzeo loptu neopreznom Caicedu na 30-ak metara od ekvadorskog gola i u šestoj minuti poentirao za tek drugi pogodak izvan kaznenog prostora neke reprezentacije na ovogodišnjem Mundijalu.

Borbom do boda

Izjednačio je Enner Valencia koji je u 49. minuti postigao svoj treći pogodak na ovom Svjetskom prvenstvu. Pospremio je loptu u mrežu nakon što je Noppert obranio udarac Estupinana. Nakon dvije odigrane utakmice i Nizozemska i Ekvador imaju po četiri boda.

Treći u skupini je Senegal s tri boda, dok je domaćin Katar bez bodova i tako postao prva reprezentacija koja je ostala bez izgleda za prolazak u osminu finala. U trećem kolu u utorak će igrati Katar - Nizozemska i Senegal - Ekvador.