Domaćini dominirali / Remi na začelju: Bez golova u susretu Hrvatskog dragovoljca i Istre

Prvi dio dvoboja nije obilovao iznenađenjima, a jedinu veliku priliku propustili su Puljani.

18.3.2022.
21:14
Pixsell

U prvoj utakmici 28. kola HNL u Zagrebu su  Hrvatski dragovoljac i Istra 1961 odigrali 0-0. Derbi začelja prošao je bez zgoditaka i bez puno šansi, a Dragovoljac je time sve dalje od ostanka u Prvoj HNL.

Prvi dio dvoboja nije obilovao iznenađenjima, a jedinu veliku priliku propustili su Puljani. U 10. minuti nakon udarca s kuta Galilea je s pet metara pucao glavom, a vratar domaćina Šubarić bravuroznom intervencijom spasio čisti pogodak.

Ekskluzivni intervju /

Slaven Bilić za RTL o Ukrajini: 'Pokušavam ne biti deprimiran, svaki rat je takva budalaština'

Početkom drugog dijela opet su Pulaljni nakon kornera imali priliku, a Silva je iz blizine pogodio Šubarića, koji je puno sreće imao dvije minute kasnije, kada je Mlinar pogodio gredu.

Domaćini su bili podređeni gotovo cijelu utakmicu, a u samoj završnici su mogli zabiti, no Perićev  udarac je u posljednji trenutak blokirao Galilea. Istra je deveta s 25 bodova, a Dragovoljac zadnji s 14.