REBIĆ ŽESTOKO OPSOVAO NA HRVATSKOM NAKON GOLA RAVNO U KAMERU: / Čitajte mu s usana, ovo ne smijemo ni napisati

Kome je ova ružna psovka upućena, možemo samo nagađati

28.2.2021.
22:38

Hrvatski reprezentativac Ante Rebić zabio je gol za pobjedu Milana 2:1 u derbiju protiv Rome. Vatreni je dobio priliku igrati od prve minute i iskoristio ju je na najbolji mogući način.

U 58. minuti primio je loptu na rubu kaznenog prostora, majstorskim okretom oslobodio se svog čuvara, a zatim hladnokrvno poslao loptu u mrežu domaće momčadi.

ANTE REBIĆ ZABIO ZA POBJEDU U DERBIJU PROTIV ROME: /

Pogledajte majstorski okret i hladnokrvnu završnicu Vatrenog

Ružno psovanje

No pažnju je privukla i njegova proslava pogotka. Rebić se nakon odličnog poteza odmah zaletio prema kameri i jako ružno opsovao na hrvatskom. Što je rekao, ne bismo napisali, najbolje je da pogledate VIDEO i sami procijenite.

Kome je ova ružna psovka upućena, možemo samo nagađati. Činjenica je da je hrvatski reprezentativac bio meta mnogih kritika praktički cijelu ovu sezonu. U prošloj je utakmici dobio niske ocjene, a nije ni u velikoj golgeterskoj formi pa mu je ovo možda bio način da malo opomene sve koji su ga kritizirali.