SIGURNI KRALJEVI / Real u osmini finala, Modrić ovog puta pažnju privukao fotografijom s klupe

8.11.2023.
23:00

Real Madrid je na Santiago Bernabeuu u 4. kolu Lige prvaka s 3-0 pobijedio Bragu te tako već danas osigurao osminu finala ovog natjecanja.

LIGA PRVAKA /

Juranovićev Union prekinuo niz od čak 12 poraza, Sociedad uništio Benficu za samo 20 minuta

Portugalci su imali priliku šokirati Kraljeve već u 6. minuti, ali udarac Djala je obranio Lunin. Real je do vodstva stigao u 27. minuti kada je zabio Diaz.

Posao su Kraljevi riješili u nastavku kada su u razmaku od četiri minute zabili još dva gola. U 58. je za 2-0 zabio Vinicius, a konačni rezultat postavio je Rodrygo.

Luka Modrić priliku je dobio od 74. minuti, no ovog puta najviše je pažnje privukao fotografijom s klupe iz prvog poluvremena na kojoj ga je nasmijalo nešto na mobitelu.

Real ima maksimalnih 12 bodova, pet više od Napolija, Braga je na tri, a Union Berlin ima jedan bod.