PRIPREME U HOUSTONU / Real spektakularno pobijedio Man United, pogledajte majstorske golove

Real bolji od Man Uniteda u Houstonu

27.7.2023.
9:02

Nogometaši Real Madrida noćas su po našem vremenu u američkom Houstonu pobijedili Manchester United 2-0 u pripremnoj utakmici za novu sezonu, a Jude Bellingham zabio je svoj prvi gol za Madriđane.

OVDJE pogledajte najzanimljivije trenutke dvoboja.

Real Madrid se trenutno nalazi na pripremama u SAD-u

Engleski vezni igrač Bellingham, koji je došao u Madrid u lipnju iz Borussije Dortmund u iznosu od 103 milijuna eura plus bonuse, postigao je gol nakon samo šest minuta igre, na dodavanje njemačkog braniča Rudigera.

Bellingham je primio loptu u jednom natrčavanju i ekspresno lobao golmana Uniteda s nekih 16 metara.

OVDJE pogledajte njegov atraktivan gol.

Kraljevski klub je do potvrde pobjede stigao u 89. minuti, kada je još jedna prinova, napadač Joselu, atraktivnim škaricama postigao konačnih 2-0. OVDJE pogledajte tu majstoriju.

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić je odigrao 65 minuta.