OGLAS

REAL ŠOKANTNO PORAŽEN OD PROSJEČNE MOMČADI: / Kraljevi se hvatali za glavu; Luka igrao do 81. minute

Tek drugi prvenstveni poraz Reala u sezoni

22.2.2020.
23:11

Nogometaši madridskog Reala propustili su priliku vratiti se na vrh ljestvice španjolskog prvenstva, oni su u susretu 25. kola izgubili na gostovanju u Valenciji kod Levantea s 0:1 (0:0).

Jose Luis Morales fantastičnim udarcem u 79. minuti bacio Madriđane u očaj

Bio je to tek drugi prvenstveni poraz Reala u sezoni, a "priuštio" im ga je kapetan Levantea Jose Luis Morales fantastičnim udarcem u 79. minuti. Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić igrao je za Real do 81. minute, tijekom prvog poluvremena imao je nekoliko dobrih udaraca prema domaćem golu, ali svaki put je vratar Aitor Fernandez bio uspješniji.

February 22, 2020, Valencia, Valencia, Spain: Jose Luis Morales of Levante during the La Liga Santander match between Levante and Real Madrid at Estadio Ciutat de Valencia on February 22, 2020 in Valencia, Spain, Image: 500351396, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Maria Jose Segovia / Zuma Press / Profimedia

MESSI JE IMAO SVOJ MALI PRIVATNI ŠOU U KOJEM JE CAMP NOU POČASTIO S 4 MAESTRALNA GOLA: /

Rakitić asistirao za prvi

Barcelona na krilima Messija razvalila Eibar, Rakitić asistirao za prvi gol

Drugi Real je tako ostao na 53 boda, dva manje od Barcelone koja je ranije u subotu na svom Campu pobijedila Eibar s 5:0, a četiri gola je polučio Leo Messi. Argentinac je pogađao u 14., 37. 40. i 88. minuti, a asistent za prvi gol mu je bio Ivan Rakitić, koji je odigrao cijelu utakmicu za Barcu. Peti gol je zabio Brazilac Arthur (89). Levante je ovom pobjedom stigao na 10. mjesto sa 32 boda, dok je Eibar 16. sa 24.

Filip Bradarić isključen u 21. minuti u dresu Celte

Hrvatski reprezentativni veznjak Filip Bradarić isključen je u 21. minuti, no usprkos tomu njegova Celta je na domaćem terenu svladala izravnog konkurenta za ostanak Leganes s 1:0 (0-0). Bradarić je dobio izravni crveni karton zbog neopreznog starta na gostujućeg braniča Bustinzu na sredini igrališta. Bradarić je previsoko podignuo nogu u svom klizećem startu i pogodio Bustinzu u stopalo. Iako s igračem manje, Celta je ipak uspjela osvojiti tri boda golom Iaga Aspasa u 62. minuti. Celta je sada 17. sa 24 boda, dva više od 18. Mallorce koja se nalazi u zoni ispadanja, dok je Leganes 19. sa 19 bodova, koliko ima i posljednji Espanyol.

REZULTATI 25. KOLA: Petak: Betis - Mallorca 3:3 (Canales 19-11m, Fekir 35-11m, Joaquin 48 / Cucho 16, Budimir 27, Kubo 70) Subota: Celta - Leganes 1:0 (Iago Aspas 62) Barcelona - Eibar 5:0 (Messi 14, 37, 40, 87, Arthur 89) Real S. - Valencia 3:0 (Merino 12, Monreal 45+1, Januzaj 48) Levante - Real M. 1:0 (Morales 79) Nedjelja: Osasuna - Granada Alaves - Athletic Valladolid - Espanyol Getafe - Sevilla Atletico - Villarreal