Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
Španjolska liga /

Real Madrid uvjerljiv protiv Alavesa, Benzema zabio šesti pogodak u četiri utakmice

Hrvatski reprezentativac Luka Modrić igrao je cijeli susret

VOYO logo
VOYO logo

U susretu 22. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je pobijedio Deportivo Alaves sa 3:0.

Četvrtu uzastopnu ligašku pobjedu Kraljevskom klubu donijeli su Karim Benzema (30'), Vinicius Junior (80') i Mariano Diaz (90'). Hrvatski reprezentativac Luka Modrić igrao je cijeli susret.

Za iznenađenje kola pobrinuo se Real Betis koji je pobijedio Atletico Madrid sa 1-0, a pogodak odluke zabio je Sergio Canales u 65. minuti iz jedanaesterca. Atletico je pobjedom mogao iskoristiti kiks Barcelone i približiti se Kataloncima na tri boda zaostatka, no sada je ugrozio i drugo mjesto jer se Real približio na dva boda zaostatka.

Bio je to prvi poraz Atletica u posljednjih 20 utakmica u svim natjecanjima, te prvi poraz u prvenstvu u posljednjih 18 utakmica. Zadnji poraz momčad Diega Simeonea doživjela je u listopadu prošle godine u Ligi prvaka od Borussije Dortmund (0-4), dok je zadnju utakmicu u Primeri izgubila u rujnu prošle godine od Celte (0-2). Za goste je od 75. minute igrao Nikola Kalinić.

Villarreal je vodio 2-0 protiv Espanyola, a potom jedva spašavao i bod. Domaćin je poveo u 37. minuti Vicente Iborre u 37. minuti, a na 2-0 je povisio Santi Cazorla u 65. minuti. Espanyol se vratio u život u 75. minuti kada je Daniele Bonera skrenuo loptu u vlastitu mrežu, a šest minuta je izjednačio Roberto Rosales.

Na ljestvici vodi Barcelona sa 50 bodova, Atletico Madrid je drugi sa 44 boda, a Real je treći sa 42 boda.

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike