MOĆAN POVRATAK REALA NA SANTIAGO BERNABEU / Modrić dirigirao veznim redom, skoro se i upisao u strijelce pa uz ovacije napustio teren, Camavinga imao debi iz snova

Hrvat je igrao do 79. minute, a travnjak je napustio uz ovacije navijača

12.9.2021.
22:58

U susretu četvrtog kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je pobijedio Celtu Vigo sa  5-2, a za "Kraljevski klub" je do 79. minute igrao Luka Modrić.

Celta je vodila 1-0 i 2-1, ali nije izdržala. "Kraljevski klub" je u drugom poluvremenu zabio četiri gola za veliki preokret.

Junak susreta bio je trostruki strijelac Karim Benzema (24, 46, 88-11m), a golove za Real zabili su i Vinicius Junior (54) i Eduardo Camavinga (72), dok su za Celtu golove postigli Santi Mina (4) i Franco Cervi (32).

Kapetan hrvatske vrste Luka Modrić igrao je do 79. minute kada ga je zamijenio Asensio.

Real se ovom pobjedom pridružio na vrhu ljestvice Valenciji i Atletico Madridu, sada sva tri kluba imaju po 10 bodova.

Snimku Modrićeve solo akcije iz koje se skoro upisao u strijelce i Camavinginog gola pogledajte ovdje.

Na ljestvici vode Real Madrid, Valencia i Atletico Madrid sa po 10 bodova. Real Sociedad ima devet, a Athletic Bilbao osam golova.