RAMOSU ĆE GOL PROTIV INTERA OSTATI U POSEBNO LIJEPOM SJEĆANJU: / Uspjelo mu je nešto stvarno nevjerojatno

Kraljevski klub je u trećem kolu stigao do prve pobjede u Ligi prvaka

4.11.2020.
0:01

Španjolski prvak Real Madrid pobijedio je talijanski Inter u trećem kolu Lige prvaka s 3:2 i tako stigao do svoje prve pobjede u tom natjecanju.

REAL SLAVIO U LUDOJ UTAKMICI: /

Perišić zabio u Madridu, Rodrygo pokvario večer Nerazzurrima i zakucao ih na dno tablice

U vrlo dinamičnom prvom poluvremenu tri su pogotka postignuta u razmaku od 25. do 35. minute, a jedan od tih pogodaka postigao je kapetan Kraljevskog kluba Sergio Ramos koji je zabio glavom nakon kornera za 2:0.

Njegov pogodak pogledajte OVDJE.

Pravi golgeter

Taj pogodak je Ramosu bio čak 100. u 659. odigranih utakmica za Real Madrid, a 55 svojih golova postigao je glavom