FRANCUSKI KUP / PSG igrao bez Messija, Mbappe i Neymara: Trećeligaša su slomili tek u posljednjih 15 minuta

Nogometaši Paris Saint-Germaina plasirali su se u četvrti krug Kupa Francuske.

6.1.2023.
23:10

PSG je na gostovanju kod trećeligaša Chateaurouxa do pobjede 3-1 došao tek u završnih 15 minuta dvoboja.

UDARAC ZA REDSE /

Klopp objavio loše vijesti za navijače Liverpoola: Velika zvijezda izvan terena više od mjesec dana

PSG je bio bez svojih najvećih zvijezda, Messija, Mbappea i Neymara, a pobjedu su mu svojim pogocima donijeli Ekitike (13), Soler (78) i Bernat (90+1). Za domaće je strijelac bio Ntolla.

Od ostalih utakmica odigranih u petak valja izdvojiti pobjedu drugoligaša Paua koji je sa 2-1 izbacio Montpellier.

Bassouamina (25) i George (81) su bili strijelci za Pau, dok je Germain (70) postigao jedini pogodak za Montpellier.