PSG NASTAVIO POHOD NA TITULU: / Neymar pogodio rašlje iz slobodnjaka, ali pao je i još ljepši gol

Parižani i dalje neumoljivo trpaju mreže suparnika.

3.2.2018.
19:01

Vodeća momčad francuskog prvenstva PSG nastavila je pohod prema naslovu prvaka. U subotu popodne Neymar i društvo gostovali su kod Lillea gdje su upisali 3:0 pobjedu. Do vodstva su došli u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena kada je Cavani spustio loptu do Berchichea, koji je potom preciznim udarcem matirao Maignana.

Do drugog gola čekalo se do 77. minute. Tada je na scenu stupio najskuplji nogometaš u povijesti. Brazilac Neymar izveo je slobodan udarac s ruba kaznenog prostora. Odlično je tukao te je dao svoj 18. prvenstveni gol.

Konačan rezultat postavio je sjajnim lobom Lo Celso u 87. minuti na krasno dodavanje Diarre, koji je debitirao u dresu PSG-a.