PRVI MOURINHOV PORAZ: / Dembele golčinom uništio Unitedovu obranu

Nogometaši dortmundske Borussije održali su lekciju Manchester Unitedu pobijedivši ih s 4:1 na International Champions Cupu u Šangaju.

22.7.2016.
17:52

Vodstvo "žuto-crnima" donio je Castro iz odbijanca u 19. minuti, da bi u 36. s bijele točke na 2:0 povisio Aubameyang.

Moussa Dembele je izveo potez utakmice u 57. minuti kad je zabio nakon sjajnog solo prodora.

Jedini pogodak za United protiv svog bivšeg kluba koji je napustio ovo ljeto, postigao je Mhitaryan dvije minute poslije.

Konačni rezultat svojim drugim pogotkom na utakmici postavio je Castro u 86. minuti.

Manchester United (4-2-3-1): Johnston - Valencia, Jones, Bailly, Shaw - Blind, Herera - Mata, Hhitaryan, Lingard - Depay.

Igrali su još: Romero, Young, Rojo, Rashford, Januzaj, McNair i Pereira.

Borusija Dortmund (4-2-3-1): Weidenfeller - Passlac, Papastathopoulos, Bender, Schmelzer - Rode, Castro - Ramos, Kagawa, Dembele - Aubameyang

Igrali su još: Bartra, Larsen, Merinho, Mor, Hober, Pulišić, Leitner, Burnic i Sahin.