SKANDALOZNA SNIMKA / Strava na utakmici Reala: Protivnički navijači snimali se kako rasistički vrijeđaju Modrićevog suigrača i sve objavili

Vinicius Junior i u ovoj utakmici bio je meta zlostavljanja

31.12.2022.
15:33

Nakon posve neuvjerljive nogometaši madridskog Reala ipak su u petak uspjeli osvojiti tri boda, u gostima su, u dvoboju 15. kola španjolske La Lige, svladali Valladolid 2-0.

STRAŠNO /

Realova zvijezda ne skriva da je u šoku zbog našeg Luke Modrića: 'Jeste li to vidjeli....?'

STRAŠNO /

Izjednačena utakmica, u sporom ritmu, trajala je sve do same završnice. Real je imao nešto veći broj prilika, ali i domaćin je znao zaprijetiti. Utakmica je odlučena u zadnjih desetak minuta i to nakon što je dosuđen jedanaesterac za Real, a prethodno je lopta pogodila u ruku Javiera Sancheza, u domaćem šesnaestercu. Karim Benzema je realizirao jedanaesterac za 1-0, a uz to je domaći igrač Sergio Leon zaradio isključenje zbog prigovora. Do kraja je Benzema postigao još jedan pogodak, a od 88. minute je zaigrao i kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić.

A nakon susreta u javnost je isplivao jedan incident koji su napravili domaći navijači.

Naime,oni su rasistički vrijeđali brazilskog napadača Viniciusa Juniora. Dok je prolazio pored njih s tribina su mu vikali da je "us**na crnčuga" i "majmun", sve snimili i video se ubrzo proširio društvenim mrežama.