PROCURILI PODACI ZBOG KOJIH SE ZIDANE CRVENI: / Doveli ga kao spasitelja, a on je lošiji od svojih prethodnika

Madriđani igraju jednu od najlošijih sezona u posljednjem desetljeću

16.4.2019.
9:10

U posljednjem susretu 32. kola španjolskog nogometnog prvenstva Leganes i Real iz Madrida su igrali 1-1 (1-0). Domaće je u vodstvo doveo Jonathan Silva (45) na samom isteku prvog poluvremena, a poravnao je Benzema (50) početkom nastavka.

Nakon susreta procurili je nekoliko zanimljivih podataka. Naime, Real je ove sezone prosječno po utakmici primio više golova pod Zinedineom Zidaneom (1,5) nego pod Santiagom sSlarijem (1,05) odnosno Julenom Lopeteguijem (1,4).

Deset godina nisu bili ovako loši

Nadalje, Madriđani su ove sezone u prvenstvu upisali četiri poraza i devet remija. Posljednji put kada su ostali bez pobjede u 13 prvenstvenih utakmica dogodilo se prije deset godina. U sezoni 2017.2018. izgubili su deset remije i šest poraza.

"I ja i igrači moramo davati sve od sebe. Moramo biti bolji jer je to naša dužnost. Nismo bili dobri u prvom poluvremenu, ali smo bili bolji u nastavku. Svi moramo dati malo više", poručio je Zidane poslije susreta.