PRELIJEPA NEYMAROVA LUKAVŠTINA: / Brazilac majstorijom podsjetio na Ronaldinha

U fantastičnoj večeri Lige prvaka mogli smo vidjeti mnoštvo prekrasnih golova, a jedan takav djelo je Brazilca Neymara.

18.10.2017.
23:40

SPEKTAKULARNA VEČER U LIGI PRVAKA: Mandžukić zabio za pobjedu Juventusa, Hazard spasio Chelsea na Stamford Bridgeu!

SPEKTAKULARNA VEČER U LIGI PRVAKA: /

PSG je poveo već u drugoj minuti golom Kyliana Mbappea, a isti je igrač u 44. minuti glavom lijepo asistirao Edinsonu Cavaniju za 2-0. Neymar je u 64. zabio za 3-0 i to na kakav način. Slobodni udarac PSG je dobio na 20-ak metara od gola, a Brazilac je izveo pravu lukavštinu i provukao loptu ispod živog zida i tako prevario vratara Anderlechta.

Pobjedu PSG-a potvrdio je Angel di Maria u 88. minuti. Pobjeda Parižana je mogla biti i uvjerljivija da Neymar nije ‘briljirao’ u sebičnosti do kraja utakmice.

Podsjetio je Neymar ovom majstorijom na svog sunarodnjaka Ronaldinha koji je također zabijao u tom stilu.