Prekinuta utakmica Hajdukovog krvnika: Uvjerljivo su izgubili u Armeniji

20.8.2024.
19:56
Screenshot/twitter

Aremnski Noah u utorak je ugostila slovački Ružomberok u prvoj utakmici playoffa Konferencijske lige i slavio 3-0.

Prvi vodstvu domaćina 1-0 u drugom poluvremenu zbog nestanka struje na stadionu utakmica je nakratko prekinuta.

Utakmica je nastavljena nakon 20-minutnog prekida te je u tijeku, a izgleda da je domaćinima dobro došao prekid budući da su još dva gola. Manveljan u 79. i Matheus Aias u 93. zabili su još dva gola nakon prekida za konačnih 3-0.

Mogao je spomenutu utakmicu igrati Hajduk, ali su svoju šansu prokockali u uzvratnoj utakmici na Poljudu gdje su od slovačkog prvoligaša izgubili 1-0.