S niželigaških travnjaka / Praznik za oči: Pogledajte fantastičnu volejčinu Segestinog napadača na kojoj bi mu pozavidio i Ronaldo

11.4.2022.
20:17
screenshot Facebook

Dok su oči hrvatske nogometne javnosti uprte u najuzbudljiviju borbu za naslov prvaka u 1. HNL u povijesti, na nogometnim terenima diljem Lijepe naše u završnicu ulaze sezone ulaze i niželigaške momčadi.

Tako je ovog vikenda odigrano 24. kolo 3. HNL – Središte, a posebnu pažnju je privukao ogled Segeste i Vrapča. Ove dvije ekipe pripadaju donjem domu 3. HNL – Središte, a u fokus ljubitelja nogometa je ovaj susret došao zbog fantastičnog poteza Patricka Kesse, napadača momčadi iz Siska.

Potez kakav se rijetko viđa

Mladi se Ganac u 39. minuti susreta, nakon fine akcije njegove momčadi, prvo lijepo riješio obrambenog igrača Vrapča, a onda nevjerojatnim udarcem rasparao mrežu gostujuće momčadi. Potez za pamćenje na niželigaškim terenima.

Ovim pogotkom je Segesta došla do pobjede 1:0 koja im je donijela vrijedne bodove u borbi za očuvanje trećeligaškog statusa. Segesta je trenutno 14., a Vrapče 11. u 3. HNL - Središte.

Inače, Franck Kesse je 22-godišnjak iz Gane koji je u Hrvatsku stigao 2019. godine. Mladić je kao tinejdžer došao u Varaždin iz Accra Lionsa, a proteklih nekoliko sezona je proveo po posudbama u Varteksu, Podravini i Segesti