Povijesna utakmica: Čudesni Messi srušio Brazil s tri gola!

'Prijateljska' utakmica u New Jerseyu bila je puna preokreta, poveli su Brazilci, preokrenuli Argentinci, pa ponovo preokrenuli Brazilci, da bi na kraju slavili Argentinci!

10.6.2012.
0:11

Gledatelji u SAD-u imali su čast uživati u jednoj od najljepših utakmica koju su Brazil i Argentina odigrali u povijesti svojih međusobnih susreta. Na kraju su Gauči, u 98. južnoameričkom klasiku, slavili pobjedu nad Cariocama 4:3, a središnje ime dvoboja bio je - Lionel Messi.

Omaleni Argentinac postigao je hat-trick, a jedan pogodak dodao je Fernandez, dok su pogotke za Brazil postigli Romulo, Oscar i Hulk. Bila je čudesna utakmica sa čak tri preokreta.

Romulo je doveo u vodstvo Brazilce u 23. minuti, zatim je Messi s dva pogotka u samo dvije minute preokrenuo rezultat (32. i 34. minuta). Onda su ponovo na red došli Brazilci. Pogotkom Oscara u 56. te Hulka u 72. Carioce su povele 3:2, da bi prvo Fernandez zabio za 3:3 u 75, a Messi stavio točku na i u 84. minuti, svojim trećim i argentinskim četvrtim pogotkom.

Utakmicu su dodatno začinili Lavezzi i Marcelo koji su isključeni u sudačkoj nadoknadi zbog svađe.