Pogledajte kako su dvojica posvađanih odveli Real do slavlja!

U prvoj nedjeljnoj utakmici 19. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je savladao Getafe u gostima s 3:0.

18.1.2015.
14:09

Bio je to susret u kojem su mreže mirovale u prvom poluvremenu, a strijelci su proradili u nastavku. Dvostruki strijelac za Kraljevski klub bio je Cristiano Ronaldo, dok je jednog zabio Gareth Bale.

Dakle, strijelci za Los Blancose bili su najskuplji klupski klupski igrači koji su se navodno žestoko zakačili u svlačionici nakon nedavne utakmice protiv Espanyola.

Vodeći je gol Ronaldo zabio u 63. minuti, nakon što je više od polovice posla obavio Karim Benzema koji je prošao s lijeve strane i savršeno servirao Portugalcu na rubu peterca.

Bale je zabio za 2:0 u 68. minuti nakon lijepog dodavanja Jamesa Rodrigueza s lijeve strane, dok je konačan rezultat postavio Ronaldo u 79. minuti glavom nakon nove lijepe asistencije kolumbijskog veznjaka s lijeve strane. Kažimo da je za Getafe bivši dinamovac Sammir igrao do 83. minute.

Na ligaškoj ljestvici Real sada ima 45 bodova, četiri više od drugoplasirane Barcelone. Getafe je 15. sa 17 bodova, a tek ga jedan bod dijeli od zone ispadanja.