NEOPJEVANA MAJSTORIJA / Pogledajte kako je Modrić lažnjakom izbacio čuvara i poslužio svog 'sina': Večeras ima priliku za novi trofej

Modrić je igrao do pete minute sudačke nadoknade

11.2.2023.
9:04

Europski nogometni prvak Real iz Madrida plasirao se u finale Svjetskog klupskog prvenstva zahvaljujući 4-1 (1-0) pobjedi protiv afričkog doprvaka Al Ahlyja iz Kaira u polufinalu igranom u Rabatu iako kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić nije realizirao kazneni udarac.

MALA ŠKOLA /

Kako je njega tako isprovocirao? Inače hladan Ancelotti potpuno je izgubio živce s 'Modrićevim sinom'

U 87. minuti je promašio jedanaesterac, ali je na početku drugog poluvremena napravio potez zbog kojeg su mu se naklonili navijači Kraljeva.

Izbacio je lažnjakom svog čuvara i poslao loptu Rodrygu kojeg nazivaju, "Modrićevim sinom". Brazilac je bio neprecizan.

Prilika za novi trofej

Modrić je igrao do pete minute sudačke nadoknade. Real će u finalu u subotu također u Rabatu igrati protiv saudijskog Al Hilala koji je u utorak u prvom polufinalu svladao prvaka Južne Amerike, brazilski Flamengo sa 3-2.

Madridski će sastav imati priliku po peti put osvojiti ovo natjecanje, nakon 2014., 2016., 2017. i 2018. godine.