BELUPO BOLJI U GOLIJADI / Dinamov igrač na posudbi zabio prvi gol u karijeri, a navijači domaće momčadi prisjetili su se zatvorenih Boysa

Sadržajno poslijepodne u Kutini

20.9.2023.
17:39
Pixsell

Nogometaši Slaven Belupa izborili su 1/8 finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa pobjedom nad Moslavinom rezultatom 2:4. Pogotke za gostujuću momčad postigli su Štefulj, Mioč, Hoxha i Štrkalj.

ČEKAJU GA DVA HRVATA /

Rekordan transfer Slaven Belupa: Milijunski iznos dobit će od kluba koji ove sezone igra u europskim skupinama

Pitanje pobjednika gostujuća je momčad riješila već u prvom poluvremenu. Nakon pokušaja Agbekporna i Hoxhe iz daljine te Hoxhe čiji je pokušaj u situaciji jedan na jedan obranio Kovačić, Slaven je poveo preko Štefulja u 28. minuti. Lijepo je s 20-ak metara odapeo današnji stoper i pogodio ‘malu mrežicu’ za 0:1. Inače, Štefulju je to prvi pogodak u profesionalnoj karijeri.

Samo dvije minute kasnije Mioč je bio također iz daljine precizan za 0:2, a u 35. se i Hoxha odlučio za prokušani recept i pogodio za 0:3 s otprilike 25 metara.

U nastavku susreta također smo vidjeli golove, ali ovog puta s obje strane. Štrkalj je glavom pogodio za 0:4 u 62. minuti, a Lončarević je za Moslavinu bio precizan u 75. Isti je igrač u 90. postavio konačnih 2:4.

Zanimljivo je bilo i na tribinama, naime domaća navijačka skupina Gerila, prisjetila se zatvorenih Boysa u Grčkoj s porukom: ''Moslavci uz odsutne''.