U 31. kolu španjolskog nogometnog prvenstva u nedjelju je Elche u gostima pobijedio posljednjeplasiranu Cordobu sa 2-0, a hrvatski veznjak Mario Pašalić bio je strijelac za Elche.

13.4.2015.
8:43

Enzo Roco je u 41. minuti doveo u vodstvo Elche, a u 68. je glavom pogodio Pašalić, i to nakon kornera. Pašaliću je to prvi gol u prvenstvu ove sezone, ali imao je još prilika da se upiše u strijelce. U 32. minuti pucao je nakon solo prodora, ali lopta je prohujala pored vratiju, a u 45. je njegov udarac zaustavio vratar Cordobe.

U subotu je Barcelona u gostima kod Seville odigrala 2-2. Ivan Rakitić, koji je odigrao cijeli susret za Barcu, uputio je dva udarca po golu svog bivšeg kluba, ali bez rezultata.

//cdn.playwire.com/bolt/js/embed.min.js

Luka Modrić igrao je do 61. minute za Real Madrid koji je u subotu na svom Santiago Bernabeu rutinski svladao Eibar sa 3-0, čime je smanjio zaostatak za vodećom Barcelonom na dva boda, dok je Malaga na domaćem terenu remizirala protiv Atletico Madrida, bilo je 2-2, a u sastavu Atletica nije bilo ozlijeđenog Marija Mandžukića.

Getafe - Villarreal 1:1

Espanyol - Athletic Bilbao 1:0

Real Sociedad - Deportivo la Coruna 2:2

Cordoba - Elche 0:2