PODJELA BODOVA / Po jakoj kiši mreže su mirovale u derbiju 17. kola HNL-a

2.12.2023.
17:09
Borna jaksic/PIXSELL

Nogometaši Osijeka i Rijeke u susretu su 17. kola HNL-a na Opus Areni igrali 0-0.

SVE SE BIJELI /

Bjelica dobio više vremena da pripremi momčad: Utakmica odgođena zbog prave snježne idile

Bila je to dinamična utakmica usprkos jakoj kiši, a bliži pobjedi su bili gosti. No, u 21. minuti Fruk je nakon odličnog prolaska kroz domaću obranu pucao tik pored vratnice sa 10-ak metara iskosa, dok je u 73. minuti Malenica odličnom obranom zaustavio šut Pašalića.

Druga Rijeka sada ima 32 boda, četiri manje od vodećeg Hajduka koji od 17.30 sati igra na Poljudu protiv Gorice, dok je Osijek peti sa 23 boda, tri manje od četvrte Gorice.

Hrvatsku žensku rukometnu reprezentaciju na SP-u gledajte na Voyo i RTL Kockici. Prvenstvo u Švedskoj, Danskoj i Norveškoj počinje 29. studenog i trajat će do 17. prosinca. Budite uz Kraljice šoka.