PERIŠIĆ BRILJIRAO ZA BAYERN: / Bavarci na krilima fantastičnog Hrvata demolirali suparnika; Allianz Arena poklonila se Ivanu

Ivan Perišić briljirao u demoliranju Mainza

31.8.2019.
17:12

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić pokazao je kako je pun pogodak za Bayern iz Munchena. U subotu poslijepodne, u susretu 3. kola njemačke Bundeslige, zabio i asistirao u visokoj pobjedi svoje momčadi na Allianz Areni protiv Mainza 6:1. U 36. minuti je Perišić asistirao Benjaminu Pavardu koji je vratio Bayern u izjednačenje nakon primljenog gola već u 6. minuti susreta. Nakon njega je u sudačkoj nadoknadi prvog dijela prednost domaćina povećao David Alaba za 2:1 i mirniji razgovor u svlačionici na poluvremenu.

Perišić je u 54. minuti postaio gol za 3:1 bavarskog giganta. Pavard je asistirao Ivanu glavom zabio svoj prvi gol za momčad pod vodstvom trenera Nike Kovača, a deset minuta nakon toga, Kovač je odlučio pozvati ga na klupu da se odmori, a umjesto njega ušao je Alphonso Davies. Po prvi put u povijesti, Allianz Arena pljeskom je ispratila srebrnog Vatrenog. Do kraja utakmice Bavarci nisu stali...

NAJVEĆA ZVIJEZDA BAYERNA NAHVALILA PERIŠIĆA KAO RIJETKO TKO: /

Zbog jedne njegove izjave razloga za sreću imat će i Kovač

Nastavili su lomiti svog suparnika. U 64. minuti Coman je zabio za 4:1, dok je Lewandowski u 78. minuti zabio peti gol svoje momčadi.

Dvije minute nakon toga, priču golijade u Munchenu uspješno zaključuje Daviesa. Vrijedi spomenuti kako je ovo bio prvijenac Ivana Perišića za momčad bivšeg hrvatskog izbornika Nike Kovača.