ODLUČIO REAGIRATI / Legendarni branič dan nakon dramatične utakmice završio na policiji: 'Žalosno je to što se događa'

5.5.2023.
15:04

Porto je tek nakon produžetaka izbacio Famalicao i izborio finale Portugalskog kupa. Prvu su utakmicu u gostima dobili 2-1, no nakon 90 minuta uzvrata u Portu, gosti su imali 2-1. Ipak u produžetku domaćin je zabio dva gola i izborio finale gdje ih čeka Braga.

PROCURILI DETALJI /

'Modrićev nasljednik' potpisuje za Real na šest godina, bit će jedan od najplaćenijih igrača

Utakmica je imala i treće poluvrijeme i to zbog situacije iz 87. minute kada su se na terenu obračunali branič Porta Pepe i veznjak gostiju Santiago Colombatto. Tada je igrač Famalicaa bivšeg braniča Reala navodno nazvao majmunom.

Zbog toga je Pepe danas završio u policijskoj postaji gdje je Colombatta prijavio za rasističke uvrede.

"Moramo biti primjer, a žalosno je to što se događa, ja sam kapetan Porta i reprezentacije, to sam što jesam zbog ovog sporta, pobjeđivao ili gubio"; započeo je Pepe pa dodao:

"Možda nekako i VAR pomogne. Žalit ću se Savezu nakon svega, ali pitanje je koliko to može pomoći u ovim trenucima."