Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
PA TI GLUMI DA MASTURBIRAŠ: /

Njemački nogometaš suspendiran zbog uvredljive geste prema treneru suparničke momčadi

VOYO logo
VOYO logo

"Ispričavam se onima koje je moj potez uvrijedio. Ispričao sam se i momčadi u srijedu prije treninga jer je moj besmislen čin bacio sjenu na sjajan učinak tima. Nadam se da će moja ispriku koja stiže iz srca biti prihvaćena i u Leipzigu", pokajao se puem Instagrama njemački nogometaš koji je kroz 14 godina karijere u samo pet navrata bio prisiljen propustiti utakmicu, javlja Deutsche Welle.

Ovo je prvi put da će to morati napraviti a da razlozi nisu žuti ili crveni kartoni. Tvrdi da zbog toga cijelu noć nije oka sklopio.

A što se zapravo dogodilo najbolje će otkriti ova snimka Baiera koji je nakon utakmice ustvrdio 'da su ga ponijele emocije':

Dodajmo da je Baier poslije utakmice došao do Hasenhüttla odmah na travnjaku s namjerom da mu pruži ruku i ispriča se. Nije u tome uspio, pa je stigao i u svlačionicu suparničke momčadi. Bild saznaje da je izbačen van.

 

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike