OVO SE NIJE DOGODILO 20 GODINA: / Strinićeva Sampdoria srušila moćni Milan, Kalinić i društvo pali bez ispaljenog metka

Nogometaši Milana nisu uspjeli doći do pobjede u šestom kolu Serie A.

24.9.2017.
15:01

Momčad Vicenza Montelle izgubila je na gostovanju kod Sampdorije 2:0, a da stvar bude gora nisu uputili niti jedan udarac u okvir gola.

Iako su domaćini prijetili od prve minute Gianluigi Donnarumma bio je prava zagonetka za njih. No, sve je stiglo na naplatu u nastavku. Milan je u drugom poluvremenu preuzeo incijativu, ali je kazna stigla u 72. minuti.

Katastrofalna reakcija obrane koštala je goste. Jedan centaršut u 16-erac Milana pokušao je raščistiti Cristian Zapata, ali je loptu glavom na kraju dodao suparniku Duvanu Zapati.

Konačan rezultat postavio je Ricardo Alvarez sjajnim solo prodorom u prvoj minuti sudačke nadoknade.

Ivan Strinić kod Sampdorije, odnosno Nikola Kalinić kod Milana, odigrali su cijelu utakmicu.

Napadač Milana imao je veliku prigodu u 77. minuti. Primio je dobar pas u 16-ercu te je tukao, ali je branič Sampdorije klizećim startom zaustavio njegov pokušaj.

Sampdoria je po prvi put od 1997. pobijedila Milan dvije utakmice zaredom u Seriji A.