ŽESTOK DEČKO / Otkriveno što mu je rekao: Urlao na Messija pa svojima pomogao kreirati najveće iznenađenje SP-a!

24.11.2022.
17:47

Argentina je u Katar stigla kao jedan od favorita za svjetsku titulu no Leo Messi i njegovi suigrači su se poskliznuli tamo gdje apsolutno nitko nije očekivao – na Saudijskoj Arabiji.

Momčad koja je mnogima sinonim za napucavanje gol-razlike u prvom poluvremenu je gubila 1:0 protiv nadmoćnog protivnika, a uz to ih je VAR spašavao čak tri puta kada je poništavao golove Južnoamerikanaca.

PULA, ZAGREB, ZADAR... /

Po ulicama i kafićima svim srcem uz Vatrene: Ovako se diljem Hrvatske pratilo utakmicu s Marokom

Šok, nevjerica i zastrašivanje Messija

Kad su svi očekivali dovršavanje posla za Argentince je uslijedio šok. Saudijci su iz jedne polukontre zabili za izjednačenje, a svega par minuta kasnije došli i do senzacionalnog preokreta da bi se do kraja fanatično branili.

U svom tom ludilu i nevjerici proizašloj iz ovakvog rezultata jedan je detalj s utakmice prošao posve nezapaženo. Naime, nakon vodećeg pogotka Saudijaca obrambeni igrač Al-Hilala, Ali Al-Bulajhi je s leđa udario Messija dlanom po leđima i počeo mu nešto vikati u lice.

'Nećete pobijediti'

Magični Argentinac je izbezumljeno gledao u protivnika da bi se naposljetku nasmiješio. Nitko nije znao što je Al-Bulajhi rekao Messiju dok on to sam nije otkrio.

'Nećete pobijediti, nećete pobijediti', vikao je stasiti Saudijac.

Ne znamo je li ovo bio pokušaj da se zastraši jednog od najboljih ikad, ali činjenica je da se Messi nije iskazao na ovom dvoboju te je Al-Bulajhi naposljetku bio u pravu.