PREMIER LIGA / Osporavani Nijemac pogotkom u samoj završnici doveo Arsenal na vrh tablice: Najbogatiji klub na svijetu pregazio Chelsea

Nogometaši Newcastle Uniteda u susretu su 13. kola englskog prvenstva na svom terenu svladali Chelsea sa 4-1 (1-1).

25.11.2023.
20:54

Prvo je poluvrijeme okončano rezultatom 1-1 nakon što je Isak (13) doveo domaće u vodstvo, a Sterling (23) poravnao, da bi odluka pala u samo jednoj minuti nastavka, odnosno nakon što su Lascalles (60) i Joelinton (61) pogađali za 3-1. Konačni je rezultat postavio Gordon (83).

BORBA ZA VRH PREMIER LIGE /

City poveo nakon velike pogreške, 'Redsi' se spasili u 80.: Čudesni Haaland ispisao povijest

Nogometaši Arsenala izbili su na vrh ljestvice engleskog prvenstva zahvaljujući minimalnoj 1-0 (0-0) gostujućoj pobjedi protiv Brentforda u susretu 13. kola.

Arsenal je do pobjede stigao golom Havertza (89) u samoj završnici utakmice kada je uspio provući loptu kroz noge vrataru Flekkenu i pogoditi mrežu.

Arsenal je tako uspio iskoristiti remi Manchester Cityja i Liverpoola koji su u prvom susretu subotnjeg programa igrali 1-1 (1-0) te ih oboje preskočio na ljestvici. Vodeći Arsenal sada ima 30 bodova, drugi City 29, a treći Liverpool 28. Brentford je 11. sa 16 bodova.

Svjetsko rukometno prvenstvo za žene ekskluzivno od 29. studenoga gledajte na VOYO