DRAMA / Osijek odbio prodati igrača za milijun eura, on se naljutio i ne želi igrati

Ponudu za Čeberka poslao je klub iz američkog MLS-a

2.4.2023.
19:00
Goran Stanzl/PIXSELL

U derbi utakmici 27. kola HNL-a nije bilo pobjednika, na Rujevici su nogometaši Rijeke i Osijeka odigrali 1-1 (1-0) iako je Rijeka vodila sve do 94. minute.

DERBI KOLA /

Žaper u 94. minuti spasio Osijek poraza na Rujevici: Rijeka nakon drame ostala bez supervažnih bodova

U kadru momčadi Osijeka nije bilo ukrajinskog braniča Jevhena Čeberka koji nije putovao u Rijeku iako nije ni suspendiran ni ozlijeđen.

Razlog njegovog izostanka je taj što se naljutio jer je Osijek odbio ponudu kluba iz MLS-a, koji je nudio milijun eura za njega.

Čeberko je rekao  treneru Borimiru Perkoviću prije gostovanja u Rijeci da se ne osjeća spremnim i ostao je u Osijeku. Klub ga je nakon toga udaljio iz prve momčadi.