OLMO ZABIO, LEIPZIG IZGUBIO OD BORUSSIJE DORTMUND: / Bayern osvojio deveti naslov prvaka Njemačke zaredom

8.5.2021.
17:51

Bayern je prvak Njemačke deveti put zaredom. Bavarci igraju večeras protiv Borussije Monchengladbach, ali neće ta utakmica imati nikakav značaj jer je Leipzig danas izgubio od Borussije Dortmund pa dva kola prije kraja više nitko ne može uhvatiti momčad Hansija Flicka.

BREKALO ZABIO TRI GOLA U POBJEDI WOLFSBURGA 3-0: /

Pogledajte zašto Vatrenog traže najjači europski klubovi

Dortmund je do pobjede 3:2 u odličnoj utakmici doveo Jadon Sancho koji je u 87. minuti zabio pogodak za pobjedu. Zabio je Sancho i u 51. minuti, dok je utakmicu golom otvorio Marco Reus.

Za Leipzig su golove zabili Klostermann u 63. minuti te bivši igrač Dinama Dani Olmo u 77. minuti Olmov pogodak možete pogledati OVDJE.