OHANDZA ZABIO U 93. MINUTI ZA POBJEDU: / Frane šokirao Splitovce i bacio Torcidu u trans

Hajduk je u 3. kolu HNL-a, u derbiju 'Svetog Duje', slavio protiv gradskog rivala Splita i to pogotkom 'spasitelja' bijelih Francka Ohandze, koji je zabio gol u 93.

31.7.2016.
23:24

Franck Ohandza zvani Frane Zolja, potvrdio se kao možda i najbolji igrač Hajduka! To nije nikakvo pretjerivanje, to je čista realnost. Ovo je bio već četvrti ovosezonski pogodak za Ohandzu koji još uvijek muku muču zbog ozljede. Stvarno da se čovjek zapita što bi Kamerunac radio protivničkim klubovima da je u potpunosti zdrav. Prvo je imao ozljedu mišića, pa su sad došli problemi s koljenom. Ali i dalje Frane Spasitelj nezaustavljivo trpa mreže protivnika.

TKO ĆE KOME, AKO NE SVOJ SVOME: Mišić srušio Osijek, Radonjić zabio Istri 1961

Split nije zabio čak 1003 minute

Hajduk je bio bolji veći dio susreta i zasluženo je stigao do druge pobjede ove sezone. Split je, pak, ovom utakmicom produžio niz bez postignutog gola na čak 11 utakmica.

NET.HR EKSKLUZIVNO DOZNAJE: Mamić otima Rijeci njihovu veliku zvijezdu!

Posljednjih osam utakmica prošle sezone i prve tri utakmice ove sezone igrači Splita nisu postigli pogodak. Podatak koji bi trebao zabrinjavati Splitovce i njihovog trenera Lokicu koji je i u najavi ovog susreta naglasio kako je realizacija ono što ga muči.

Posljednji pogodak Split je zabio u ožujku ove godine na gostovanju kod Lokomotive. U susretu koji je završio 1-1 gol za goste zabio je Petar Franjić u 77. minuti. Nakon toga Splićani nisu zabili pogodak čak 1003 minute.