MAESTRO / Nova majstorija Luke Modrića kojom je oduševio nogometni svijet, donio je pobjedu Realu: 'On ima 38 godina? Magičan je'

U Realu će biti sretni što je Modrić odlučio ostati, a ne otići u Saudijsku Arabiju ili MLS

24.7.2023.
8:27

Real Madrid i Milan odigrali su prijateljsku utakmicu u sklopu američke turneje, te gledateljima pružili fenomenalan doživljaj. Talijanska momčad vodila je 2-0 golovima Tomorija i Romera, a onda je Real izjednačio u samo dvije minute preko Valverdea koji je dvaput tresao mrežu Rossonera. Zatim je na scenu stupio Luka Modrić potezom kojim je oduševio 75 tisuća gledatelja na stadionu...

SNIMKA OBILAZI SVIJET /

Oči u oči s 'najopakijim čovjekom na svijetu': Poseban gost posjetio nogometaše Real Madrida, Modrić mu postavio jedno pitanje

Igrala se 84. minuta utakmice kada su Talijani izgubili loptu na suparničkoj polovici, a hrvatski maestro je bez oklijevanja poslao dugu loptu kojom je prebacio kompletnu obranu Milana, a na nju je natrčao Vinicius Junior te poentirao za potpuni preokret španjolske momčadi.

''On ima 38 godina?'', ''Modrić je magičan'', ''Klanjam ti se'', samo su neki od komentara na račun Modrićeve majstorije.