Bundesliga /

Nezaustavljivi Kramarić asistirao u porazu od Bochuma, Bayern pomeo Freiburga

Šest kola prije kraja prvenstva vodi Bayern sa 66 bodova, Dortmund ima utakmicu manje i 57 bodova

2.4.2022.
18:26
AP Images

Hoffenheim je poražen kod kuće od Bochuma (1-2) u 28. kolu Bundeslige, a asitenciju za jedini gol domaćina ubilježio je Andrej Kramarić.

Kramarić je u 54. minuti namjestio gol Raumu za 1-1, no gosti su s dva gola Japanca Asama došli do važne pobjede. Kramarić je imao dvije velike šanse, a odigrao je cijelu utakmicu.

Bayern je u derbiju u Freiburgu pobijedio s 4-1 i opet ima devet bodova više od Dortmunda.

Bavarski div uvjerljivo prvi

Za branitelja naslova zabili su povratnik nakon loma noge Leon Goretzka (58), Serge Gnabry (73), Kingsley Coman (82) i Marcel Sabitzer (90+6), a za Freiburg Nils Petersen u 63. minuti. Josip Stanišić je ostao na klupi Bayerna.

Šest kola prije kraja prvenstva vodi Bayern sa 66 bodova, Dortmund ima utakmicu manje i 57 bodova, a treći Leverkusen učvrstio se na poziciji s 51 bodom pobijedivši kod kuće Herthu Berlin s 2-1.

Kapetan je nestrpljiv /

Luka Modrić nakon ždrijeba objavio poruku i izazvao oduševljenje navijača

Arminia Bielefeld i Stuttgart odigrali su 1-1, Borna Sosa zbog ozljede prepona nije bio u sastavu Stuttgarta.

Eintracht i Greuther Furth su igrali 0-0, a Kristijan Jakić je igrao za domaćine do 84. minute. Furth je zadnji, deset bodova udaljen od spasa.