NEVJEROJATNI REBIĆ PONOVNO ZABIO: / Vatreni je nezaustavljiv; Pogledajte majstoriju i nastavak zastrašujućeg golgeterskog niza

Namjestio se na udarac i poslao loptu iza leđa Dragowskog

22.2.2020.
22:47
Screenshot: Twitter/Profimedia

On je trenutno nezaustavljiv. U dvoboju 25. kolu Serie A Milan je u subotu kao gost u Firenci odigrao 1:1 protiv Fiorentine, a novi gol za milansku momčad je zabio tko drugi nego Ante Rebić.

Sjajno pogodio u 56. minuti nakon velike pogreške Caceresa

Hrvatski reprezentativni napadač je sjajno pogodio u 56. minuti nakon velike pogreške igrača domaćih Caceresa, a Imoćanin je zabio u zadnje četiri utakmice u nizu. To je bio njegov sedmi gol ove sezone za Milan, od čega šesti u Serie A. Strašno igra Rebić... Inače, neslomljivom Zlatanu Ibrahimoviću poništen je gol u prvom poluvremenu zbog igranja rukom premda se u usporenoj snimci vidi da je ona bila uz tijelo...

'REBIĆ SVAKIM GOLOM POSTAJE SVE VEĆI PROBLEM ZA BOBANA': /

Talijani otkrili tamnu stranu priče uspjeha Vatrenog

No, nepravdu je ispravio Vatreni. Martin Cáceres očajno je reagirao u 56. minuti, prsima spustio loptu ravno Rebiću u noge, a majstor kao što je hrvatski reprezentativac ne treba puno prostora kako bi matirao suparnika i bacio u očaj suparničke navijače. Namjestio se na udarac i poslao loptu iza leđa Dragowskog.

Sedmi gol u posljednjih sedam utakmica, a deseti ukupno ove sezone

Sedmi je to Rebićev gol u posljednjih sedam utakmica, a deseti ukupno ove sezone. Otkad je dobio pravu priliku ne prestaje oduševljavati što navijače Milana, što trenera Stefana Piolija, koji ga više ne vadi iz udarne postave 'rossonera'.

U 62. minuti je isključen igrač domačih Dalbert, ali Fiorentina i s igračem manje izjednačava golom Pulgara (86pen). Milan Badelj zbog crvenoga kartona nije bio u sastavu Fiorentine. Milan je skočio na sedmo mjesto s 36 bodova, a Fiorentina je ostala 13. s 29 bodova.