NIJE IMAO SREĆE / Vratar Šahtara nestvarnom obranom zaustavio Luku Modrića, pogledajte kako je Vatrenog ostavio u nevjerici

Luka Modrić mogao se na samom početku utakmice upisati u strijelce

3.11.2021.
19:12

Nogometaši Real Madrida izvrsno su otvorili utakmicu četvrtog kola Lige prvaka u sklopu kojeg su ugostili ukrajinski Šahtar.

REAL SRUŠIO ŠAHTAR /

'Kraljevi' na korak do drugog kruga, pogledajte kako je Modrić pokrenuo akciju za pobjednički gol

Već nakon 14 minuta na semaforu je pisalo 1:0 nakon što je Karim Benzema iskorisitio jedan poklon i pospremimo loptu u mrežu.

Međutim mogli su Madriđani povesti deset minuta ranije. Naime, Vazquez je savršeno poslao loptu za Luku Modrića, koji je izbio pred golmana Šahtara i pucao, ali Trubin je sjajno reagirao i obranio njegov udarac. Taj Modrićev pokušaj pogledajte ovdje.

A ima je Vatreni još jednu dobru priliku u 18. minuti kada je primio loptu na rubu šesnaesterca, tukao je u donji desni kut, ali je opet odličan bio Trubin.