NAVIJAČI 'POKOPALI' RAKITIĆA NAKON VELIKOG KIKSA: / Glavni im je krivac za poraz u Ligi prvaka; 'Odmah ga treba prodati'

Rakitić je izgubio loptu u 43. minuti utakmice protiv Borussije, nakon čega su Nijemci zabili gol za 3:1

17.2.2021.
22:59

Španjolska Sevilla u prvoj je utakmici osmine finala Lige prvaka na svom terenu izgubila od njemačke Borussije Dortmund rezultatom 3:2.

NORVEŠKI WUNDERKIND SRUŠIO NOVI REKORD: /

Pogledajte kako je zabio dva gola Sevilli i upisao se u povijest, jedan je zabio nakon Rakitićeve greške

Andalužani su poveli pogotkom Susa u sedmoj minuti, no ta prednost nije dugo trajala jer su Nijemci u 19. minuti poravnali rezultat. Strijelac za 1:1 bio je Mahmoud Dahoud.

Veliki preokret

Osam minuta nakon što su izjednačili, Nijemci su preokrenuli rezultat, gol za 1:2 postigao je čudesni norveški napadač, 20-godišnji Erling Haaland.

Erling Braut Haaland

Haaland, jedan od najtelentiranijih nogometaša svijeta, tu nije stao i do kraja poluvremena postigao je još jedan pogodak. Za 3:1 zabio je u 43. minuti nakon što je bivši hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić izgubio loptu na sredini terena i Nijemci su brzo zabili.

Rakitićevu pogrešku i treći gol Borussije pogledajte OVDJE.

Do kraja utakmice De Jong je zabio drugi gol za Sevillu i ostavio Andalužanima nadu da u uzvrtau mogu preokrenuti i izboriti četvrtfinale.

Ostao u svlačionici

Nakon što je skrivio treći gol, Rakitić je pod poluvremenom ostao u svlačionici, a navijači na društvenim mrežama žestoko su ga kritizirali zbog slabe predstave.

Ivan Rakitić

"Ovo nije isti Rakitić za kojeg su govorili da bi dobro došao Barceloni na temelju toga što je postigao jedan gol prošlog tjedna", napisao je jedan navijač, a ostali komentari su u sličnom stilu.

"Ovo je jako glupo od Rakitića", "Rakitić je magarac, prodajte ga i dajte broj 10 Gomezu", "Zašto ste ga uoopće doveli u Sevillu, nadam se da ćete ga prodati što prije", "Rakitić je gotov", Tko želi Rakitića?" i "Sevilla je patila u prvom poluvremenu zbog lošeg Rakitića, ali u drugom je uspjala neutralizirati Borussiju" i "Rakitiću je već dugo prošlo vrijeme u Ligi prvaka, a to se pogotovo vidi ako igraš protiv Borussije" neki su od komentara.