Ivan Perišić ostavio sve daleko iza sebe, navijači jasno rekli što misle o njemu: 'Samo ga pokušajte uhvatiti!'

Navijači su anketi izabrali Ivana Perišića za igrača utakmice

10.4.2022.
16:55

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Perišić bio je asistent za oba pogotka milanskog Intera u 2-0 (2-0) domaćoj pobjedi protiv Verone u susretu 32. kola talijanskog prvenstva.

Perišić je u 22. minuti osvojio loptu na sredini igrališta, projurio po lijevom krilu i potom idealno ubacio za natrčalog Barellu koji je sa šest metara snažnim udarcem zatresao mrežu za 1-0.

SVI GA HVALE NAKON MAESTRALNE PREDSTAVE /

Inzaghiju opet postavljeno neugodno pitanje o Vatrenom, Perišić progovorio o novoj ulozi u momčadi

Samo osam minuta potom Perišić je odlično reagirao na prvoj vratnici kod udarca iz kuta te glavom prebacio loptu na dva metra od gostujućeg gola gdje se nalazio Džeko kojemu nije bilo teško povisiti na 2-0. Perišić je odigrao čitav susret za Inter baš kao i Marcelo Brozović, dok je Boško Šutalo ušao u igru za Veronu, koju vodi Igor Tudor, u 82. minuti.

Po završetku utakmice Inter je na pozvao navijače da glasuju za igrača utakmice, a s gotovo 70% glasova pobjedu je odnio vatreni. Iza sebe je ostavio Škriniara, Barellu i Džeku.

"Samo ga pokušajte uhvatiti! Neumoran, brz, precizan: dvije asistencije, jedna nogom, druga glavom. Igrao na krilu prije nego što je prešao u napad. Svestrana izvedba", stoji na Interovoj stranici u opisu Perišićeva nastupa.

Hrvatskom reprezentativcu na kraju sezone istječe ugovor, a novi još nije potpisao. Trener Simone Inzaghi jasno je da do znanja da priželjkuje njegov ostanak. Sada je na potezu klub.