Navijači izviždali nekad najboljeg igrača svijeta!

Pogotkom Vagnera Lovea nogometaši Flamenga su svladali ekvadorski Emelec s 1:0 u 2. kolu skupine 2 Cope Libertadores. Bivšem napadaču moskovskog CSKA-a u 49.

9.3.2012.
9:50

"Zvižduci me samo motiviraju da se sljedeći put još više potrudim. Najvažnije je da smo pobijedili", poručila je nekadašnja zvijezda Barcelone i Milana.

A do pobjede je brazilski klub došao teže od očekivanja, posebno kad se uzme u obzir da je od posljednje minute prvog poluvremena igrao s igračem više budući da je gostima isključen Marlon de Jesus zbog laktarenja Wellintona.

"Ludu" su utakmicu u skupini 8 odigrali argentinski Godoy Cruz i kolumbijski Atletico Nacional. Nakon 90 minuta rezultat je bio 4:4, a tri je pogotka za domaće postigao Leandro Caruso, bivši napadač Udinesea. Tri je puta Godoy Cruz morao dostizati vodstvo gostiju, a Caruso je konačni rezultat postavio u posljednjim trenucima dvoboja.