NAVIJAČI DILJEM HRVATSKE POLUDJELI NAKON GOLA BOŽENIKA: / 'Pušiona, ne mogu vjerovati da Slovaci vode'

'Ne mogu vjerovati da Slovaci vode. No, još uvijek mislim da Hrvati mogu okrenuti utakmicu'

16.11.2019.
21:37
Goran Stanzl/PIXSELL

Hrvatska obrana ispala je naivna u 32. minuti. Boženik je iskoristio ubačaj Lobotke s lijeve strane, iz prve je matirao Livakovića. Slovaci su stigli u prednost prvi put nakon što su uspjeli vezati dvije poštene akcije. Ispala nam je obrana naivna, Mak je dobro centrirao s lijeve strane i prvi između dvojice naših stopera bio je Boženik. Napadač Slovačke skrenuo je loptu u gol i Vatrene gurnuo u zaostatak... Jedvaj je prilikom te situacije loše reagirao u obrani Hrvatske.

HRVATSKA - SLOVAČKA 3:1: /

Vatreni preokretom u drugom dijelu do svog 6. Eura u povijesti; Vlašić, Petković i Perišić bacili naciju u trans

U trenutku kad je Boženik zabio gol za 1:0, Twitter se užario. Jer ipak, gol Slovačke došao je nakon dominacije naših nogometaša...

"Ne mogu vjerovati da Slovaci vode. No, još uvijek mislim da Hrvati mogu okrenuti utakmicu", napisao je jedan nogometni pratitelj na Twitteru.

"Ako Hrvatska izgubi, mogli bi doći u probleme. Mogu li se vratiti?", pitaju se na International Football Fanpage.

Navijači Walesa, čije je reprezentacija u igri za plasman na Euro u našoj skupini a za koju je 1:0 Slovaka loša vijest, istaknuo je:

"Imam loš osjećaj da će Hrvatska izgubiti, nadam se da će Wales dobiti Mađarsku".

Naravno, izdvojili smo i one najzanimljivije naših čitatelja za vrijeme prvog poluvremena...