IMA LI OVOME KRAJA? / Nastavlja se afera VARleaks: 'Procurila' još jedna snimka, sada je na meti Rijeka

Sporna situacija dogodila se u 65. minuti kada je gostujući napadač Marko Pjaca u 16-tercu Rijeke srušio domaćeg braniča Luku Hujbera.

29.2.2024.
12:15
Sasa Miljevic/PIXSELL

Nastavlja se afera nazvana 'VARleaks' u kojoj neprestano 'cure' nove snimke iz VAR soba s utakmica 1. HNL. Ovaj put je 'procurila' snimka s utakmice 12. kola i remija Istre i Rijeke (1:1).

Afera 'VAR Leaks' /

Pavasović Visković o curenju snimki iz VAR sobe: 'Bruno Marić je pokušao sa spinom koji mu neće proći'

Rezultat je u tom trenutku bio 1:1, Hujber je iskosa u sam išao prema golu kada ga je prsima srušio Pjaca. Hujber je odmah tražio penal, no glavni sudac Ante Čulina iz Zagreba, kao ni Luka Pušić, njegov sugrađanin i pomoćnik na toj strani, ne signaliziraju i ne sude ništa.

U tom trenutku se na snimci čuje kako Čulina govori pomoćnicima: "Ništa, ništa, ništa... Prelagano je to. Prelagano." Na to se iz VAR sobe, u kojoj su sjedili Ante Čuljak iz Zagreba i Hrvoje Radić iz Splita, čuje: "Ante, VAR soba ovdje, odgodi malo."

Nakon svega nekoliko sekundi slijedi: "Provjera završena, provjera završena. Bravo. Provjera završena." Spornu snimku, kao i audio snimku iz VAR sobe možete pogledati OVDJE.

Hrvatska ženska rukometna reprezentacija 3. ožujka igra novu utakmicu protiv Rumunjske, ovog puta u Koprivnici. Susret je jako bitan u kvalifikacijama za EP. Gledajte ga u prijenosu UŽIVO od 17.00 na Voyo