NARUGAO SE VELIKOM ŽUTOM I ZMAJEVIMA: / Sokratis je nakon remija odlučio reći što točno misli o kvaliteti BiH

BiH je imala dva gola prednosti i onda ih ispustila u zadnjih pola sata

27.3.2019.
7:59

Bosna i Hercegovina, koju vodi Robert Prosinečki, bila je na dobrom putu da upiše drugu pobjedu u kvalifikacijama za EURO 2020. Domaćini su vodili 2-0, ali je na kraju na stadionu u Zenici završilo 2-2 u kvalifikacijskoj skupini J.

U 10. minuti, nakon kornera, Edin Višća pogađa za 1-0, a već u 15. minuti domaćini vode 2-0. Strijelac prekrasnog pogotka bio je Miralem Pjanić iz slobodnog udarca sa 27 metara. Grci su u 64. minuti smanjili zaostatak pogotkom Fortounisa iz penala, a minutu kasnije najbolji igrač BiH Miralem Pjanić neopravdano je dobio izravni crveni kartoni. Gosti dolaze do izjednačenja u 85. minuti pogotkom Dimitrisa Kolovosa.

Sitne provokacije

"BiH je bila bolja, ali samo prvih 20 minuta. Potom smo mi preuzeli igru, pokazali smo jak mentalitet i bili smo bolji", istaknuo je grčki defanzivac pa dodao:

"Atmosfera je bila dobra, nadam se da će ista biti u i Grčkoj. Što se tiče grupe, još je dosta utakmica ispred nas i ništa nije gotovo", zaključio je reprezentativac Grčke.