LUKA SE ISKUPIO / Nakon što su ga prvo 'popljuvali', Španjolci okrenuli priču: Pazite što pišu o Modriću nakon što je Real ušao u polufinale Lige prvaka

Luka Modrić je imao punu minutažu u uzvratnoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka protiv Chelseaja

18.4.2023.
23:40

Aktualni europski prvak Real Madrid izborio je plasman u polufinale Lige prvaka nakon što je u uzvratnom susretu četvrtfinala na Stamford Bridgeu pobijedio Chelsea sa 2-0 potvrdivši identičnu pobjedu iz Madrida.

REAL I MILAN U POLUFINALU LP /

'Kraljevi' ponovno bolji od Chelseaja, Modrićev 'sin' ponizio Bluese usred Londona, Rossoneri izbacili Napoli

Junak susreta bio je dvostruki strijelac Rodrygo (58, 80), no velike zasluge za golove idu i njegovim asistentima Viniciusu i Federicu Valverdeu.

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić odigrao je cijeli susret za Real.

Modrić je u prvom poluvremenu jednom opasnije zaprijetio, no njegov udarac obranio je Chelseajev golman Kepa, a osim toga nije imao nekih istaknutijih poteza te je španjolski sportski list Marca kritizirao njegov nastup u prvom poluvremenu.

"Nogometaši Chelseaja su ga zasjenili svojim pritiskom, nema posjed lopte koji bi mu omogućio da krene prema naprijed. Uputio je odličan udarac, ali to je Kepa izbio u korner", napisala je Marca.

A nakon drugih 45 minuta - druga priča. Luka je, naime, odigrao puno bolje i Marca je sipala hvalospjeve na njegov račun.

"Od slabijeg prema boljem. Kada je Modrić počeo utjecati na igru, Real je počeo stvarati opasnost. Fizički je izdržao visok napon dvoboja i na kraju je s Kroosom i Valverdeom nametnuo Realovu nadmoć. Realovo životno osiguranje", napisala je Marca.