NAJLUĐA MINUTA NOGOMETA KOJU ĆETE IKAD VIDJETI: / Dva gola, dva spašavanja s gol linije, prečka...

Nevjerojatnu završnicu mogli su vidjeti navijači Padiham FC-a u nižoj engleskoj ligi.

30.10.2017.
10:02
Screenshot

Dakle, protivnici su bili Widnes FC i do 92. minute vodili su 3-1 i tada kreće prava ludnica koju može donijeti samo ovakav nižerazredni nogomet.

Prvo igrač gostiju pri ispucavanju pogađa suparnika u leđa, a to igrač Padihama koristi i zakucava za smanjenje zaostatka. Gosti opasno kreću s centra, jedna povratna lopta umalo završava u mreži kada ju s crte izbija vratar, a samo nekoliko sekundi kasnije s crte loptu čisti i obrambeni igrač dok suigrači sve to promatraju s nevjericom i hvatajući se za glave.

Domaćini kreću u posljednji napad i nakon odbijanca od prečke dolaze do pogotka za 3:3. I sve to u samo manje od minute.