MODRIĆ MAJSTORSKI ZABIO, REAL OSTAO U UTRCI ZA NASLOV: / 'Kraljevi' preskočili Barcelonu i pušu Atleticu za vrat

Real se pobjedom kod Granade približio prvoplasiranom Atletico Madridu na dva boda

13.5.2021.
23:51

Nogometaši Real Madrida u četvrtak su u 36. kolu španjolske La Lige na gostovanju pobijedili Granadu 4:1 i ostali u utrci za naslov prvaka.

VELIKA FRKA NA TRENINGU REALA: /

Zidane nakon svađe potjerao iz momčadi legendu kluba

Real je nakon ove pobjede na tablici preskočio Barcelonu i nalazi se na drugom mjestu La Lige, s dva boda manje od vodećeg Atletica.

Prvi gol u 2021.

Gostovanje u Granadi počelo je jako dobro za Real Madrid, koji je poveo u 17. minuti pogotkom kapetana hrvatske reprezentacije Luke Modrića.

Modrić je u pravi trenutak utrčao u šesnaesterac Granade i iskoristio dobro proigravanje Miguela Gutierreza te snažnim udarcem "probio" golmana Granade Ruija Silvu kojemu je lopta prošla kroz noge.

Modriću je to prvi pogodak u ovoj godini za Real Madrid. Posljednji je put u klupskom dresu bio strijelac 30. prosinca 2020. protiv Elchea.

U sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena Rodrygo je zabio drugi gol i rezultatom 0:2 završen je prvi dio.

U 71. minuti Granada je smanjila pogotkom Jorgea Moline, nakon čega je Real s dva brza gola povećao svoje vodstvo. Alvaro Odrizola je u 75. pogodio za 3:1, a minutu kasnije Karim Benzema zabija za konačnih 4:1.

[PROMO] Najbolje koeficijente i 100% bonusa na uplate do 1000 kuna potražite u kladionici Germania.