MODRIĆ SE POHVALIO POBJEDOM, ALI ĆORLUKINA PROVOKACIJA JE HIT: / 'Čarli, ne izazivaj...'

24.1.2021.
17:16

Nogometaši madridskog Reala sinoć su u susretu 20. kola španjolskog prvenstva kao gosti rutinski svladali Alaves sa 4:1.

Susret je rezultatski bio riješen već nakon prvih 45 minuta nakon kojih je Real vodio 3:0 golovima Casemira (15′), Benzeme (41′) i Hazarda (45+1'). U nastavku je prvo Joselu (59') smanjio na 3:1 da bi Benzema (70′) svojim drugim golom postavio konačni rezultat.

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić igrao je za Real do 77. minute, a Benzemi je asistirao za njegov drugi pogodak.

Modrić se na svom Instagramu nakon utakmice pohvalio pobjedom. Objavio je svoju fotografiju s utakmice te napisao: "Vratili smo se na pobjedničke staze. Hala Madrid!"