'TAMO ĆU JE SMJESTITI' / Modrić dostigao vlastiti rekord golova u Realu, španjolski komentator mu se naklonio

Bio je to četvrti prvenstveni pogodak Modrića ove sezone.

15.2.2023.
23:53

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić bio je strijelac četvrtog pogotka za madridski Real koji je u posljednjoj utakmici 21. kola španjolskog prvenstva kao domaćin svladao Elche sa 4-0 (3-0).

TO JE NAŠ LUKITA! /

Najčitaniji španjolski list iznimno hvali Luku Modrića: 'On je nogometni Federer i ima još puno toga za ponuditi'

Modrić, koji je ušao u igru u 68. minuti, sjajnim je udarcem sa 16 metara u 80. minuti pogodio sam gornji desni kut suparničkog gola. Bio je to četvrti prvenstveni pogodak Modrića ove sezone.

Komentator je u prijenosu nakon Modrićevog gola izjavio: ''Ima igrača koji kažu: "Idem iskušati sreću", a ima i drugih poput Modrića koji kažu "Tamo ću je smjestiti" i to naprave'', rekao je komentator u prijenosu na španjolskoj televiziji.

Izjednačio rekord

Ovim je pogotkom Modrić izjednačio vlastiti rekord golova u jednoj sezoni u Real Madridu, 2020./2021. je postigao šest zgoditaka, a na toj brojci je i sada.

Utakmicu je ka pobjedi "kraljevskog" kluba usmjerio Asensio (8) u samom otvaranju, a sve dvojbe riješene su i prije kraja prvog poluvremena s dva gola Benzeme (31-11m, 45+1-11m) s bijele točke.

Drugi Real je ovom pobjedom smanjio zaostatak za vodećom Barcelonom na osam bodova, ima 48 bodova, dok je "ponos Katalonije" na čelu sa 56 bodova. Elche je, pak, i dalje prikovan za dno sa samo devet bodova, 10 manje od pretposljednjeg Getafea.