MODRI ZAUSTAVLJENI U KRANJČEVIĆEVOJ: / Posljednja momčad lige uzela im bodove, Olmu poništen čisti gol

U susretu 17. kola Prve HNL Rudeš i Dinamo su odigrali 1-1.

26.11.2017.
17:01
Pixell

Dinamo je imao veliku priliku pobjeći na plus 14 bodova prednosti, ali posljednja momčad prvenstva uzela im je dva boda.

CVITANOVIĆ IDE NA RUDEŠ BEZ SOUDANIJA I ĆORIĆA: /

Trener Dinama pojasnio što se događa s dvije najveće zvijezde

Početak igre naslutio je da će Modri imati lagan posao no u nenogometnim uvjetima nisu uspjeli iskoristiti niz prilika.

Kranjčevićeva ulica bila je, inače puna BBB-a, ali nisu ušli na tribine jer im policija nije dopustila boravak na Zapadu jer je to Rudešova tribina.

Modri su u prvom poluvremenu prijetili opreko Fiolića i Rrahmanija, ali Karlo Kamenar šokirao je vodeću momčad prvenstva u 44. minuti.

U nastavku je Dinamo okupirao vrata domaćina, a to im se isplatilo tek u 72. minuti. Armin Hodžić malo prije toga ušao je u igru umjesto Angela Henriqueza te je iskoristio nevjerojatnu pogrešku Glaudera.

Osam minuta kasnije Dani Olmo je pobjegao obrani Rudeša, zatresao je mrežu, ali je sudac Zebec pokazao zaleđe. Ponovljena snimka pokazala je da ga nije bilo.

UŽIVO

Rudeš - Dinamo 1:1

Rudeš: Čondrić, Mesarić, Borecković, Garcia, Lulić, Kamenar, Franić, Pavić, Galvez, Munoz, Boyuan

Dinamo: Livaković, Stojanović, Rrahmani, Sigali, Sosa, Antolić, Doumbia, Moro, Gojak, Fiolić, Henriquez. Klupa: Zagorac, Ademi, Lecjaks, Olmo, Hodžić i Lešković.

Kraj

95' Sigali je u posljednjim trenucima propustio veliku priliku.

91' Moro je dobio drugi žuti karton.

90' Igrat će se još pet minuta.

79' Olmo je zabio gol, ali sudac je označio zaleđe. Čini se da ga nije bilo.

72' GOOL Hodžić je zabio nakon nevjerojatne pogreške igrača Rudeša. Gol pogledajte ovdje.

67' Henriquez je izašao, umjesto njega u igru je ušao Hodžić.

63' Pucao je Moro iz blizine glavom preko gola.

59' Modri su okupirali vrata Rudeša, pitanje je koliko će izdžati domaćini.

53' Dinamo je sve gurnuo u napad. Poraz bi itekako bio sramotan za njih jer igraju s najslabijom momčadi lige.

46' Nastavila se utakmica.

Drugo poluvrijeme

Kraj prvog poluvremena

44' GOOL Kamenar je matirao Livakovića nakon prekrasne solo akcije. Gol pogledajte ovdje.

43' Iz igre je izašao ozlijeđeni Gojak, u igri je Olmo.

39' Sosa je dobro ubacio. Moro je tukao, lopta je otišla malo pokraj desne vratnice.

38' Izrzito blatnjav teren otežava posao igračima.

30' Dosta mirna utakmica igra se za sada. Dinamo blago dominira, ali ne stvara izgledne prilike.

22' Henriquez je sad imao jedan loš pokušaj.

21' Zanimljivo je da kapetansku traku kod Modrih nosi Sigali iako je Antolić na terenu.

18' Dvije opasne situacije pred golom Čondrića. Prvo je Doumbia tukao iz blizine, a potom je skoro Rrahmani iznenadio vratara. No nema promjene rezultata.

10' Pucao je Lulić s oko sedam metara, ali Livaković je uhvatio loptu.

6' Rrahmani je tukao preko gola.

3' Fiolić je izbio sam ispred Čondrića, ali je promašio je gol.

1' Počela je utakmica.